دستگاه قالی شویی آبگیر لوله ای منصور عزیزی | آبگیرلوله ای دستگاه قالیشویی دستگاه فرشویی
1450
rtl,single,single-portfolio_page,postid-1450,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,
مشخصات

وزن تقریبی:1300 الی 1500 کیلو گرم
ابعاد:3/50*1/20 متر
قدرت موتور:5/5 است بخار
مدت آبگیری فرش:3 دقیقه
چرخش سبد:140 دور

دسته بندی ها
ماشین آلات
درباره محصول

آبگیرلوله ای

یکی از بهترین دستگاه هایی که در عرصه آبگیری فرش تولید شده است آبگیرلوله ای می باشد که باعث جلوگیری از پارگی و چروک فرش می شود.حتی قالی هایی با قدمت و تراکم بالا.دارای تابلوی اینورتر که باعث می شود دستگاه به آرامی شروع به حرکت کند و پس از آبگیری به طور خودکار به دور معکوس زده و فرش به حالت اولیه برگشته و لول می شود
از مزایای آبگیرهای تولیدی گروه منصور عزیزی داشتن طول عمر بالا و تعویض ساده قطعات در کوتاهترین زمان ومکان ممکن حتی بدون نیاز به شخص متخصص امکانپذیر می باشدپس استفاده از این آبگیرلوله ای به قالی شویی ها پیشنهاد میشود.
گروه عزیزی افتخار دارد با توجه به تجربه بالا درساخت و تولید عالی ترین وبه روزترین وکم نقص ترین دستگاه قالیشویی ضدچروک,اتوماتیک ودستی را درسطح تهران و شهرستانها تولیدنماید وهمچنین محصولات این مجموعه دارای ۱سال گارانتی و ۱۰سال خدمات پس از فروش میباشد.
لازم به ذکراست که یکی ازدلایل عمده تولیداین دستگاهها راضی نبودن قالی شئیی ها ازماشین آلات قالیشویی مدل قدیم ازجمله آبگیرهای خارجی و حتی ایرانی بود,این نارضایتی دلیل این شد که مهندسین ما شروع به طراحی ماشین آلات جدید و به روز ذر صنعت قالیشویی از قبیل آبگیرلوله ای بدون درب و بادرب,دستگاههای خودکار جهت شستشوو و نیز آبگیرهای ضد چروک فرش و قالی نمودند,بعد از طراحی گروه مهندسان ما بهترین دستگاه های موجود در بازار ایران را به صنعت قالی شویی اضافه  کردیم .

گروه ماشین سازی باتجربه ای بیش از ۳۰ سال میتواند بهترین ها را برای شما بسازد. آبگیر لوله ای علاوه در زمینه ی آبگیری قابی تا ۹۸ درصد در صنعت کنجد و

خشک نمودن آن مورد استفاده قرار میگیرد. شما میتوانید مدل هی مختلف از آبگیر لوله ای را در وب سایت ما مشاهده کنید همچنین در کانال تلگرام و اینستاگرام ما مشاهده کنید.

کارخانه ی تولید دستگاه قالی شویی منصور عزیزی

2